Hakkımızda


ARASANLAR BİLGİSAYAR, 

   2001 Yılında Tunceli ilinde kurulmuştur. Tunceli ili Moğultay Mahallesinde iki katlı 200m2'lik mağazasında tek hisseli şahıs firması olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.
Bilgisayar, internet, yazılım ve Güvenlik sistemleri alanlarında uzman kadrosuyla halkına ve müşterilerine en iyi ve en ekonomik hizmetleri sunma hedefindedir. Teknolojik çözümlerini müşterilerine en iyi şekilde sunma yolunda olup, bu konuda üzerine düşen görevleri yerine getirme gayretindedir. Ülkemizde çok daha zorlu geçen rekabet ortamlarında, yaşanan krizler ve kötü ürün gamındaki yoğunluktan etkilenmeyip, kalitesine ve prensiplerine bağlı çalışmalarını sürdürmeye devam etmiştir.    Piyasalarda yaşanan onca olumsuzluklara rağmen, gururla üstlendiği ve gururla tamamladığı sayısız projelere imza atmış bulunmaktadır. Ülkemizin ve dünyanın en büyük teknoloji firmalarıyla ve markalarıyla çalışma gayretindedir. Başta Orbim, IBM, Seri, Oytek, R2 gibi daha birçok firmanın yetkili servisliğini yapmaktadır. LENOVO, EXPER, ACER, DELL, ASUS , HP, BİGES, AVENİR gibi büyük firmaların bayilikleriyle satış kanalını genişletip piyasada birçok müşterinin ihtiyaçlarını temin etmeyi, hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmalarca uygun ve yeterli görülüp Tunceli ili ve ilçelerine yönelik toplam 6 (altı) büyük firmanın yetkili servisliğini yapmaktadır. TSE tarafından hizmet kalitesi onaylanan ARASANLAR Bilgisayar, yazılım konusun da AKINSOFT Yazılım şirketinin Tunceli Ana Bayiliğini görevini de başarıyla sürdürmektedir. Marketler, Mağazalar, Barkodlu ürün satışları ve üretimi yapan ticarethaneler, İnternet salonları, Muhtarlar, Okullar, Muhasebeciler, v.b ticari faaliyet gösteren tüm işletmelere, kurumlara toplam120 adet paket program çözümleri ve hizmeti sunmanın gururunu yaşamaktayız. Şirketlere ve işletmelere özel Web sitesi hosting, domain satışlarını ve çözümlerini kendi sunucuları üzerinden yapmaktadır, Bilgisayar, internet yazılım ve ofis ile ilgili olan birçok ürünün (Toptan kırtasiye ürünleri, bilgisayar koltukları, bilgisayar masaları, her nevi kâğıt, etiket ve rulo v.b temini ve kurulumu gibi geniş ürün çeşidiyle yaklaşık 13 yıldır kalitesinden taviz vermeden faaliyetlerine devam etmektedir. 2006 Yılından itibaren Güvenlik sektöründe faliyetlerini genişletmiş bulunmaktadır, CCTV kamera sistemleri IP kamera sistemleri ve BOSH marka Alarm cihazları satışıyla büyük başarılara imza atmış bulunmaktadır.
   Bundan sonraki yıllarda, değerli iş ortaklarımızla ve müşterilerimizle daha yüksek hedeflere taşımak istediğimiz çıtamızı, aynı zamanda daha geniş alanlara hizmet ve kalite götürmeyi hedeflemektedir. ARASANLAR Bilgisayar şeffaf bir kuruluş olup tüm Teknoloji severlere kapısını daima açık tutmaktadır.

   Öneri, fikir veya danışmak istediğiniz teknik konular için lütfen irtibata geçiniz. info@arasanlar.com

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.171532.3004
Euro34.902035.0419
Hava Durumu
Saat
Takvim
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam19
Toplam Ziyaret105189